Teraviljateod

LAME teraviljateod on kõrge kvaliteediga ja vastupidavad. LAME valmistab teraviljatigusid kolmes eri läbimõõdus: 4", 5" ja 6" (102 mm, 127 mm ja 159 mm).

4" teraviljateol on mootor otse ühendatud teoga.

5" ja 6" teraviljatigudel on rihmülekanne.

Standardpikkus on 5 meetrit kuhu saab lisada ühe- või kahe meetriseid pikendusi ja saab ka lühendada kolme meetriseks eemaldades ühe lüli. Mida pikem on tigu, seda suurem peab olema mootor. Tigudel kasutatakse tavalisi 1500 r/min pöörlevaid elektrimootoreid. Tigu pöörleb mõlemas otsas olevatel kuullaagritel.

LAME valmistab teraviljatigusid ka lükkavana, kus mootor on asetatud sööteava juurde. Lükkavad mudelid on kõik rihmülekandega ja nende alumise otsa saab vajadusel varustada ratastega. Lükkava mudeli 160 mm sööteaugu külge saab kiirliitega kergesti ühendada tavalisi viljatorusid. Kõikide mudelite väljalaadimisava on samuti 160 millimeetrise läbimõõduga ja ühendatav kiirliite abil tavaliste viljatorudega.

4" ja 5" viljateo sein on kuumtsingitud ning ülemine ja alumine pea on värvitud terasest. 6" viljateo sein on valmistatud 3 mm paksusest terasest ja on kaetud värviga. 6" viljatigu on konstrunktsioonilt raskem ja on ennekõike mõeldud kasutamiseks statsionaarsena viljasalvedes.

 
Teraviljateod saadaval järgmistes suurustes ja erinevate tootlikkusega.

TOOTLIKKUS TASAPINNAL 600 NURGA ALL

Tigu 4"

16t/h 12t/h
Tigu 5" 25t/h 16t/h
Tigu 6" 40t/h 25t/h

 

  • Tõmbavad teraviljateod 4", 5" ja 6"
  • Lükkavad teraviljateod 5"
  • Standardpikkus 5m, kuid võimalik ka lühemaid tigusid. Maksimaalne pikkus on 12m.

Küsi lisainfot