Söödakonservandi dosaatorid

Starfeld OÜ loomakasvatustehnika tootevalik laienes 2010 aastal, Tšehhi firma Serigstad CR poolt toodetud söödakonservandi lisamise seadmega, mille abil saab tõsta olulisel määral silo kvaliteeti. Sergistad konservandi seadmeid paigaldatakse ümarpallipressidele, haagiskoguritele ja iseliikuvatele söödavarumisseadmetele. Sergistad konservandi seadmed sobivad nii väiketootja kui ka suurt täpsust ja tootlikkust nõudvale suurtootjale.

  • Konservandi dosaator DP - on mõeldud väiketootjale, paigaldamiseks ümarpallipressile ja silokorjekärule. Konservandi vooluhulk vahemikus 0,3 - 8 l/min. DP komplekt koosneb pumbast, kulumõõdikust, juhtpuldist, pihustitest ja anumast.
  • Konservandi dosaator GP - on mõeldud väike ja keskmisesuurusega põllumajandus ettevõttele. Nimetatud mudelit paigaldatakse ümarpallipressile, silokorjekärule. Konservandi vooluhulk vahemikus 0,3. - 10 l/min. GP komplekt koosneb pumbast, kulumõõdikust, juhtpuldist, pihustitest, anumast ja selle kandekonstruktsioonist.
  • Konservandi dosaator MP - on mõeldud suurele põllumajandustootjale. Nimetatud mudelit paigaldatakse iseliikuvale söödavarumisseadmele. Konservandi vooluhulk vahemikus 0,5 - 15 l/min. MP komplekt koosneb pumbast, kulumõõdikust, juhtpuldist, pihustitest, anumast ja selle kandekonstruktsioonist. 

    Tootja koduleht: www.serigstad.cz

 

Küsi lisainfot